Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 466,67%

fast finance z zerową wiarygodnością

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/FAST-FINANCE-S-A-Otrzymanie-oswiadczenia-o-uchyleniu-sie-od-skutkow-prawnych-oswiadczenia-woli-7688469.html

wygląda na to, że tarinvest sprzedał swój portfel, a jako zapłatę dostał obligacje FF. teraz chcą się z tego wykręcić :)
czyli widzicie ile jest warta ta spółeczka-wydmuszka i jaką ma wiadygodność
  • fast finance z zerową wiarygodnością Autor: ~marian_koniuszko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN -0,70% 1,41 2021-09-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.