Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,53 zł , zmiana od tamtej pory: 125,56%

Fakty spolka marna

Zgłoś do moderatora
Spółka na papierze prezentuje się super, super przychód, zyski a tymczasem

Spogladamy na dunskie raporty i przez lata tych przychchodów ani zysków nie widac jest słabo

Polska spółka z o. o. tez kiepsko obrotu pół miliona zysk roczny kilka tysiecy ale Paaaaaanie w wordzie napisali że beda zyski milionowe a że jakieś spółki za granica sa wyceniane na kilka miliardów euro to my tez tak chcemy no KABARET to za mało

I najlepsze na koniec emisja żeby pozyska 20-40 mln zł, czyli kasy jednak nie mamy jak ktoś pisał że super inwestor Seed Capital okazuje się tylko z nazwy, wiec EBTIDA będzie jak inwestorzy kupia od nich papier toaletowy i zaufaja spolce RAEN pod 3 nowa nazwa po raz 4...
  • Fakty spolka marna Autor: ~serio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAEN 40,85% 1,20 2023-09-29 17:04:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.