Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,30 zł , zmiana od tamtej pory: 50,23%

EXAMOBILE-M czyatmy !!!!!

Zgłoś do moderatora
arząd EXAMOBILE S.A. (Spółka, Emitent) przedstawia wstępne podsumowanie danych rynkowych Spółki na koniec 2014 roku.
Łączna liczba unikalnych instalacji aplikacji EXAMOBILE S.A. na urządzeniach mobilnych, na koniec 2014 roku przekroczyła poziom 13,08 mln. Tylko w 2014 roku, użytkownicy aplikacji EXAMOBILE S.A. zainstalowali produkty Spółki ponad 8,77 mln razy.
W całym 2014 roku łączna liczba wyświetleń reklam w aplikacjach EXAMOBILE S.A. przekroczyła 279 mln. Dla porównania w 2013 roku liczba wyświetlonych reklam w produktach Spółki osiągnęła poziom 146 mln.
Spółka na koniec 2014 roku posiadała w swoim portfolio ponad 190 gier i aplikacji, opublikowanych na najpopularniejszych platformach dystrybucyjnych, z których korzystają użytkownicy urządzeń mobilnych na całym świecie.
W ocenie Zarządu Spółki powyższe informacje mogą mieć w przyszłości istotny wpływ na sytuację gospodarczą oraz wyniki finansowe EXAMOBILE S.A. Po zakończeniu kolejnych kwartałów, Emitent planuje kontynuować przekazywanie do publicznej wiadomości, w formie raportów bieżących, istotnych z punktu widzenia Spółki danych rynkowych.
  • EXAMOBILE-M czyatmy !!!!! Autor: ~exx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE -3,00% 6,46 2021-07-23 14:13:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.