Forum Ubezpieczenia i emerytury

EVENTUS DUO

Drodzy Państwo, EVENTUS DUO, to program ubezpieczeniowo-oszczędnościowy oparty na najnowocześniejszych rozwiązaniach na rynku światowym. Jest jednym z najlepszych rozwiązań dla każdego w zakresie Bezpieczeństwa finansowego i ochrony ubezpieczeniowej w czsie oszczędzania dla właściela EVENTUSA DUO i jego rodziny. Jego unikalna konstrukcja sprawia, że oferuje aż pięć nowych rozwiązań, których nie może zaoferować żadna inna Firma na polskim rynku. Dlaczego? Otóż dlatego, że w myśl zasady "Duży może więcej", Eventus Duo ma za sobą Koncern ERGO i największego na świecie reasekuratora z Monachium MUNICH RE. Ergo Hestia jest dawcą produktu i należy w 100% do ERGO i Munich RE.
W EVENTUSA DUO się nie wierzy, tyko się go ma.
Jeśli będziemy słuchać takich pseudo-ekspertów jak "-ciesiel" w swoim życiu, to zastanówmy się, czy oni oprócz dennej znajomości tematu / na poziomie poczytałem sobie, opon wielosezonowych.../ są w stanie zaproponować Państwu lepsze rozwiązania na rynku? Raczej nie, prawda? Proponuję więc w myśl zasady "licz na siebie" i decyduja sam o sobie i swojej przyszłości, zaprosić na spotkanie przedstawiciela ERGO Pro i porozmawiać na temat rynku zabezpieczeń emerytalnych, ofert i poznać EVENTUSA DUO, czy spełnia Państwa oczekiwania. Tak, ja pracuję w ERGO PRO, jesteśmy Organizacją międzynarodową , prywatną siecią sprzedaży ERGO I MUNICH RE i EVENTUS DUO jest unikalnym produktem na rynku polskim i światowym . Krytyki typu" -cisiel" wzbudzają we mnie pogardę, ponieważ uważam, że nie ma złych produktów ubezpieczeniowech, czy też emerytalnych, nie ma też złych firm ubezpieczeniowych. Ważne jest to co Klient oczekuje i potrzebuje, aby być i czuć się bezpiecznym i jego rodzina również, teraz i w przyszłości... Zapraszam na początek na stronę internetową www.ergopro.pl i życzę Państwu podejmowania samodzielnych decyzji o swojej przyszłości... i jakąkolwiek Państwo podejmiecie decyzję w temacie Swojego zabezpieczenia się i Swojej rodziny, wierzcie mi, że będzie to dobra decyzja, Źle się stanie, gdy nie będzie żadnej decyzji w tym względzie, wtedy będzie problem w przyszłości... pozdrawiam Państwa. Marco.
  • EVENTUS DUO Autor: ~marco
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl