Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,90 zł , zmiana od tamtej pory: 2,74%

Eurotel i Gwarant idealne do protfela emerytalnego

Zgłoś do moderatora
Gwarant tez płaci od 2009 roku Dywidendę z wyjątkiem 2017r. gdzie cały zysk na kapitał zapasowy

w tym roku jest w raporcie rocznym że zarząd zamierza wypłacić 17gr gr dywidendy

Gwarant dodatkowo po z aneksowaniu umów zaczyna znowu zarabiać więcej więc szansa na powrót Dywidendy w okolicach 30-40gr ( obserwować wyniki bo po nich będzie można prognozować przyszłą dywidendę )
  • Eurotel i Gwarant idealne do protfela emerytalnego Autor: ~Dywidendowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 2,27% 22,50 2019-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.