Rząd przyjął program zachęcający podmioty prywatne i spółki skarbu państwa do zwiększania produkcji amunicji tak, aby w kraju powstawały nowe zakłady produkcyjne - powiedział.
- Na inwestycje przeznaczone zostanie do 2 mld zł, a zamówienia opiewają na 12 mld zł - dodał.
Dodał, że poprosi PFR, aby uczestniczył w tworzeniu biznesplanu dla zakładów produkujących amunicję chcących zwiększyć lub rozpocząć produkcję w kraju.
Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-rzad-przeznaczy-2-mld-zl-na-zwiekszenie-produkcji-amunicji-p,nId,6685155#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Pfr nie wiem czy to ma jakiś zwiazek z naszyk cognorem ale moze miec