pomijając dywagacje o sytuacji crypto dziś, te plany to młyn na wodę brokerów. XTB z pewnością zaciera rączki. Może to się fajnie zgrać z IKE i dodatkowo przyciągnąć młody narybek, który kocha crypto. Pamiętajcie, XTB musi budować masę. Zobaczcie jak ta masa jest wyceniana u konkurencji, po jakich c/z chodzą. A w odpowiednim momencie dojdą prowizje ;-)
"Ciekawy wywiad z T. Bardziłowskim jutro w parkiecie. W ciągu kilku miesięcy możemy mieć na GPW .... ETF'y crypto. Imho to byłby duży impuls do przyciągnięcia młodego polskiego retailu na rynek."
https://x.com/UnfairValue1/status/1805312990150836615