Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,82%

ESPI - umowa na 6,6 mln

Zgłoś do moderatora
Zarząd Selvita S.A., z siedzibą w Krakowie ("Emitent", "Spółka"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 25/2025 z dnia 29 września 2025 r., niniejszym informuje, że w dniu 24 listopada 2025 roku została zawarta pomiędzy Emitentem a Narodowym Centrum Badań i Rozwoju umowa o dofinansowanie projektu "Opracowanie technologii DRUG-PREDICT do przedklinicznej predykcji efektywności klinicznej związków biologicznie aktywnych w indykacji nowotworów jelita grubego i trzustki, opartej o translacyjne modele przedkliniczne in vitro i in vivo wspomagane narzędziem ML umożliwiającej identyfikację najlepszych innowacyjnych kandydatów na lek i optymalnych grup pacjentów" ("Projekt").

Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, Działanie 1.1 FENG - Ścieżka SMART, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Projekt będzie realizowany w latach 2026-2029 we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim Collegium Medicum ("UJ CM").

Całkowity koszt kwalifikowalny Projektu wyniesie (netto) 17.213.666 PLN, z czego dofinansowanie stanowi 12.920.962,83 PLN, w tym dla Spółki: 6.671.247 PLN, dla UJ CM 6.249.715 PLN.

  • ESPI - umowa na 6,6 mln Autor: ~lobster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELVITA 0,31% 32,20 2026-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.