Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,44 zł , zmiana od tamtej pory: 83,37%

ERBUD Generalnym Wykonawcą

Zgłoś do moderatora
Gratulacje dla Dom Development za wybór wykonawcy inwestycji na Białołęce!
Miejmy tylko nadzieję, że ERBUD przekaże wam niespartolony budynek. Bo Eurocentrum Office Complex, którym się pewnie wam pochwalił ma zalane i zagrzybiałe ściany, nie spełnia norm przeciwpożarowych ani standardów, za które płacą ludzie.
Żebyście później nie musieli się z tego tłumaczyć przed ludźmi ;)
Zwróćcie tez uwagę na rozliczenia swojego GW z podwykonawcami, bo zapewne sporo skarg do was trafi.
A na koniec - nie ograniczajcie się do 10 procentowych kar umownych. ERBUD wali po 300 proc., więc w razie czego po prostu wystawcie notę obciążeniową i sobie odliczcie ;)

  • ERBUD Generalnym Wykonawcą Autor: ~rrr800

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,90% 142,00 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.