Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,12 zł , zmiana od tamtej pory: 13,68%

[ EMT – ELEMENTAL S.A. – ANALIZA TECHNICZNA - 12.08.2020. ]

Zgłoś do moderatora
https://www.tradingview.com/x/WT3mWtF7/
Na wykresie tygodniowym widzimy czerwoną strefę 2.30-2.50 PLN poza którą Byk nie może się przedostać. Stan taki trwa od 2 połowy 2017 roku. Kolejna próba wybicia oporu zakończyła się w ubiegłym tygodniu spektakularną porażką Byka......

PEŁNA wersja analizy jest dostępna TU: https://pl.tradingview.com/chart/EMT/7A9YgzOj/ 
  • [ EMT – ELEMENTAL S.A. – ANALIZA TECHNICZNA - 12.08.2020. ] Autor: mercuriuss

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,21% 2,41 2020-10-19 16:11:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.