Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,78%

Emisja Akcji

Zgłoś do moderatora
"Zarząd Spółki jest upoważniony do dokonania, w terminie do dnia 24 czerwca 2025 roku, podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o kwotę 13.140.270,00 zł (słownie: trzynaście milionów sto czterdzieści tysięcy dwieście siedemdziesiąt złotych) na zasadach określonych w art. 444 447 Kodeksu spółek handlowych (kapitał docelowy). Za zgodą Rady Nadzorczej Zarząd może pozbawić prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy Spółki w całości lub w części, w odniesieniu do akcji Spółki wyemitowanych w związku z podwyższeniem kapitału zakładowego dokonanym w ramach kapitału docelowego."

Ktoś coś wie na ten temat - czy ta emisja będzie i ewentualnie w jakiej cenie?
  • Emisja Akcji Autor: ~Kamil

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERG -0,94% 52,50 2023-11-30 11:21:31
2023-11-15
Wyniki finansowe
2023-09-27
Wyniki finansowe
2023-09-19
Rejestracja zmiany w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.