Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,19 zł , zmiana od tamtej pory: -18,26%

Edengrad to zaawansowana gra MMORPG

Zgłoś do moderatora
Edengrad to zaawansowana gra MMORPG I JEST PRAWIE SKOŃCZONA... JAK BYŁY SERWERY WŁĄCZONE TO KILKA GODZIN GRAŁEM I NAPRAWDĘ SUPER GRA :) MOIM ZDANIEM GRA JEST SKAZANA NA SUKCES :)

INNE WIĘKSZE SPÓŁKI NAWET NIE MAJA TAKIEGO PROJEKTU.

NA CHWILE OBECNA MAM 11K AKCJI I JESZCZE PLANUJE DOKUPIĆ :)

  • Edengrad to zaawansowana gra MMORPG Autor: ~Tomi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HGAMES 6,87% 1,79 2019-12-09 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.