Co sądzicie o notowaniach tej spółki? Wczoraj wieczorem poznaliśmy informację, że "Echo Investment na pozostałą dywidendę za 2015 r. chce przeznaczyć 1,57 mld zł" i notowania wystrzeliły do góry (dziś już prawie +11%). Patrząc na sytuację techniczną ostatnia strefa popytowa była dobra do kupna (teraz już za późno), obecnie jednak zbliżamy się do maksimów z końca 2013 roku. Z doświadczenia wiem, ze takie testy kończą się zazwyczaj wybiciem. Warto zaczekać więc na korektę i kupować szczególnie, że sytuacja fundamentalna jest na prawdę ok? :)
link