Forum Forex +Dodaj wątek
z tym ze to jest problem ktos gdzies dawno to pisal zle dane to szybciej podniosa oprocent
1proc w gore i wchodza w szczytowanie na gieldzie wiec jak to co pisza ma sie do gieldy
a wcale sie nie ma i tyle
  • do bax Autor: ~kk
  • dzieki Autor: ~bax
  • Re: dzieki Autor: ~doBax
  • do Bax Autor: ~KK