Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 1,11%

Działalność w czaie zagrożenia SARS-CoV-2

Zgłoś do moderatora
www.zametsa.com
Jest oświadczenie zarządu.

'' W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, informujemy, że aktualnie Grupa Zamet prowadzi działalność w sposób niezakłócony - wszelkie zamówienia są realizowane.
Zapewniamy, że stosujemy wytyczne i zalecenia organów państwowych. Wdrożyliśmy specjalne procedury bezpieczeństwa, mające na celu ochronę zdrowia naszych pracowników, klientów i partnerów biznesowych. O sytuacji będziemy informować Państwa na bieżąco.
Zapraszamy do współpracy.''
  • Działalność w czaie zagrożenia SARS-CoV-2 Autor: ~Rafał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZAMET 4,60% 0,91 2020-07-16 15:37:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.