Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,48 zł , zmiana od tamtej pory: -9,38%

Dywidenda / zysk

Zgłoś do moderatora
ATM Grupa to finansowo bardzo stabilna i zarazem rozwojowa spółka. Regularne coroczne zyski rzędu 27 mln złotych oraz dywidenda wynosząca 0,22 pln / akcję przyzwyczaiły inwestorów do zysków lepszych niż na lokacie (ok. 5% rocznie zwrotu kapitału). Perspektywa wzrostu (spółka zaliczyła niedawno korektę z 6pln) oraz perspektywy wzrostu dochodów (w tym roku w kanale HBO emitowany będzie produkcji ATM 3 sezon uznanego serialu "Wataha", w 2020 roku wydany będzie film fabularny, spółka inwestuje w nowe spółki z branży gier komputerowych - BoomBit, rosnące zyski z emisji seriali, a także zyski na 2019 rok przewidywane na kwotę wyższą niż w ubiegłym), sprawiają, że jest to tzw. "must have" w portfelu inwestycyjnym.
  • Dywidenda / zysk Autor: ~Machintosz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 1,50% 4,06 2022-05-17 14:47:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.