http://stooq.pl/q/a/?s=eurusd&i=10&u=14538390
tu popatrz a nie na 1ke
swiatecznie kierunek ustala ten z grubszych ktory czuwa
ja chetnie dokupie dolara jak spadnie bo czesc po 3,9 sprzedalem oczekujace mam i niech one za mnie dzis robia
spokoju w swieta