Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,65 zł , zmiana od tamtej pory: -2,35%

Duże transakcję

Zgłoś do moderatora
Ciekawe kto się tak dogaduję na wymiany takich całkiem dużych pakietów. Jak na przeglądanie z wora do wora to trochę bez sensu.
Wygląda mi to na kogoś dużego, kto szuka ludzi mających spore pakiety i od nich odkupuje. Dopóki nie zbierze wystarczająco marne szansę na większe wzrosty. Chodź już teraz odbiło od dołka 10%
  • Duże transakcję Autor: ~Cichybanan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER 3,85% 27,00 2023-03-27 17:03:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.