Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,13%

Duże pakiety...interpretacja?

Zgłoś do moderatora
z czystej ciekawości zapytam, czy ktoś z szanownych nieleszczy:) wie po co fundy robią takie transakcje? zakładam, że prof z twardym się nie wymienili:)

Dziś tak chyba było na rokicie, ale widziałem coś podobnego na lvc, czy paru innych walorach

chodzi mi o takie jednorazowe strzały 10k akcji nagle jest wymienianych, co przy przeciętnym obrocie robi nagle wielki pik i na pierwszy rzut oka nawet wrażenie...

jedyne co mi przyszło do głowy, to zabiegi optymalizacji podatkowej....

ktoś coś?
  • Duże pakiety...interpretacja? Autor: ~Glapa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,12% 79,90 2021-07-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.