Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,80 zł , zmiana od tamtej pory: -27,93%

Drago z portfela Carpathii potwierdza chęć debiutu na New Connect w br.

Zgłoś do moderatora
"Kolejną inwestycją funduszu jest spółka Drago Entertainment. W grudniu 2019 r. Carpathia Capital wzięła udział w ofercie publicznej w ramach akcji crowdfundingowej, nabywając udziały w spółce za kwotę 200 000 złotych. Spółka w roku 2020 zostanie wprowadzona do obrotu na rynku NewConnect. "
http://carpathiacapital.eu/nowe-inwestycje-funduszu-carpathia-capital/

https://www.money.pl/gielda/drago-podtrzymuje-plan-debiutu-na-nc-w-br-premiery-symulatorow-na-pocz-2021r-6522739034138753a.html
  • Drago z portfela Carpathii potwierdza chęć debiutu na New Connect w br. Autor: ~dr_wezol

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,34% 4,18 2022-01-18 10:15:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.