Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  115,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,87%

Dopóki nie wejdą w rynek telewizji

Zgłoś do moderatora
Nie spodziewam sie 1 000 000 000 przychodu i 300 000 000 zysku i około 150 zl zysku na akcje i ceny rynkowej akcji jak LPP SA CZYLI 10 000 ZŁ. DLA KCI SA I INNYCH AKCJONARIUSZY. Mówię jako akcjonariusz kci
  • Dopóki nie wejdą w rynek telewizji Autor: ~Hetman_Polny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRMEDIA 0,00% 116,00 2023-09-20 09:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.