Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  119,50 zł , zmiana od tamtej pory: -26,44%

DOMDEV- raport super

Zgłoś do moderatora
Powyżej oczekiwań tu do końca roku może być ponad 200 zł za akcję a jeszcze dojdzie dywidenda prawie 10 zł na akcję co prawda jeszcze nie zatwierdzona ale pewnie zatwierdzą ja tu widzę swoją inwestycję i mam nadzieję że się na tej firmie nie zawiodę.
  • DOMDEV- raport super Autor: ~Chudini

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 0,11% 87,90 2022-05-17 09:47:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.