Forum Giełda +Dodaj wątek

Dom Development - realizuje się formacja Głowy z Ramionami

Zgłoś do moderatora
Na wykresie o interwale miesięcznym widać, że kurs mniej więcej od września 2013 roku porusza się w trendzie wzrostowym, w międzyczasie pokonując ważny opór, który teraz powinien służyć jako wsparcie.

Interwał tygodniowy pokazuje, że zbliżamy się do omawianego wcześniej wsparcia. Dodatkowo można poprowadzić linię trendu oraz zmierzyć zasięg korekt, które są dosyć podobne. Wszystko to składa się na dość pozytywny obraz, dający nadzieję na powrót do wzrostów w omawianych rejonach.

Gorzej wygląda sytuacja na wykresie dziennym, gdzie zaczyna realizować się formacja głowy z ramionami. Jeżeli rzeczywiście mamy do czynienia z tą formacją to potencjalny zasięg spadków powinien sięgnąć poziomu 40 zł. Z formacjami RGR jest tak, że widać ich sporo na wykresach jednak nie wszystkie się realizują. Jednak w obliczy takiej formacji i z faktu, że do głównego wsparcia jak i do linii trendu pozostaje jeszcze trochę miejsca, warto poczekać na wyczerpanie się ruchu spadkowego i pojawienie się sygnałów kupna, przewagi popytu, których aktualnie nie widać.

Wykresy oraz informacja o dywidendzie: http://comparic.pl/listings/sezon-na-dywidende-domdev/
  • Dom Development - realizuje się formacja Głowy z Ramionami Autor: Comparic.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 0,00% 160,00 2023-11-30 11:05:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.