Forum Giełda +Dodaj wątek
WARSZAWA, 14 października (Reuters) - Warszawski deweloper Dom Development SA zdecydował się na rozpoczęcie obejmującego 320 mieszkań pierwszego etapu największego w swej historii projektu mieszkaniowego - osiedla położonego na granicy stołecznych dzielnic Saskiej Kępy i Gocławia, powiedział w środę prezes spółki, Jarosław Szanajca.
"Wartość całości liczona według obecnych cen sprzedaży to ponad 700 milionów złotych, wartość pierwszego etapu to około 150 milionów" - powiedział Agencji Reutera Szanajca.
"Postanowiliśmy rozpocząć realizację największego projektu w historii Dom Development zlokalizowanego na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Jest on zaprojektowany na 1550 mieszkań, rozpoczynamy od etapu na 320 sztuk" - dodał.
  • dom Autor: ~krav

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,00% 96,70 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.