Forum Forex +Dodaj wątek

dolary i umocnienie

Zgłoś do moderatora
jak nasi sprzedadzą dolary to złotówka się nieco umocni
http://www.liveleak.com/view?i=b9b_1456571688

a tak na poważnie to ktoś gdzieś o tym pisał? bankierze do dzieła (bo wp,onety i inne pudelki to skrobią coś tam o pierdołach)
  • dolary i umocnienie Autor: ~dolarek