Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,78 zł , zmiana od tamtej pory: -12,67%

Dobry tydzień za nami

Zgłoś do moderatora
Cześć,

kończymy tydzień z:
-wynikami 2Q przebijającymi wszelkie oczekiwania - ja jestem optymistą zauroczonym spółką, ale spodziewałem się 120-150 mln zł zysku za kwartał, a nie 2 x tyle!
-przed nami niby tylko formalne potwierdzenie wyników w środę, ale ciekawe będą dodatkowe informacje w raporcie oraz konferencja wynikowa
-w sumie tydzień, po którym każdy może być zadowolony - można było drożej sprzedać, taniej kupić, można mieć różne nastawienia na przyszłość:)
-technicznie może się wydawać, że cofnięcie od 20.35 zł było spore, ale świeczka tygodniowa nie wygląda spadkowo, poza tym dało się wyraźnie wyczuć nerwowe kupowanie, dziś pod koniec słabe ogólnie sesji (na szerokim rynku)

Udanego weekendu!
  • Dobry tydzień za nami Autor: ~Mexx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -4,65% 16,40 2022-09-27 13:50:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.