Forum Giełda +Dodaj wątek
ja sobie wiszę na Neptisku-tak go pieszczotliwie nazwę;):)
na forum dzisisaj o tym cudzie piszą dopiero ,także może być ciekawie,
Jesli chcesz porozmawiać więcej to lepiej na jakimś chacie się umówic i wejść na moment,tak myślę,szkoda ,że nie jestem tym menem :):)
na silvacg być może sie cos ruszy :)
Ezo spokojnie dobieram jesli jest okazja,miałem chęć na patrospółkęjakąś,lecz neptis mnie "trzyma narazie"jesli nie zwalą kursu po zniesieniu widełek to może być boruta bis ;)nie rozumiem tylko dlaczego "agtes" tak słabo od debiutu ciągnie,o fluidzie już nie napiszę,najwyżej tam kogos skarcę,
alem się rozpisał
miłego spokojnego dnia ;)ogólnie spokojności :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EZO 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.