Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,80 zł , zmiana od tamtej pory: 9,93%

Dobra wiadomość

Zgłoś do moderatora
dla AGL:
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-nie-zyje-oleksandr-zacharczenko-zginal-w-wybuchu/et69r4b

"W Doniecku na wschodzie Ukrainy w wyniku wybuchu bomby zginął dzisiaj przywódca samozwańczej separatystycznej Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) Ołeksandr Zacharczenko"
"Na początku lutego 2017 roku w eksplozji we własnym gabinecie zginął Michaił Tołstych pseud. "Giwi", jeden z najsłynniejszych separatystów z Donbasu, znany m.in. z filmu, na którym znęcał się nad ukraińskimi jeńcami. Kilka miesięcy wcześniej, w październiku 2016 roku zginął Arsen Pawłow pseud. "Motorola". Ktoś podłożył ładunek wybuchowy w windzie bloku, w którym mieszkał."
...
Jak wybiją tych dzikusów, jest szansa na wzrost (bo spadnie stopa dyskontowa).
  • Dobra wiadomość Autor: ~pazuzu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA -1,39% 16,27 2020-03-30 16:21:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.