Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,13 zł , zmiana od tamtej pory: 4,69%

Do zombiaga

Zgłoś do moderatora
Siema byqu, co myślisz o obecnej sytuacji Tritona? Trzymasz jeszcze akcje? Domyślam się, że tak.

Co myślisz o polityce sprzedażowej zarządu? Realizacja kolejnych inwestycji idzie im dość slamazarnie i cała gotóweczka z zysku ze sprzedaży, zamiast trafić do kawalerów inwestorów, jest przejadana.

Może lepiej, aby zaczęli sprzedawać grunty i wypłacili nam gotówkę? Bo że jest tanio, to wszyscy wiemy.
  • Do zombiaga Autor: ~Inwestuj_z_zombiagie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,45% 2,23 2020-10-23 10:16:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.