Dnia 2019-05-14 o godz. 23:36 ~marek napisał(a):
> Kolego nie pisz już lepiej nic , bo za kilka dni twoje pisanie teraz o spadkach sporo poniżej 1 zł tylko cię ośmieszy.
Marek wierz mi, że tego typu osobnik jak maklerzyna73 nic nie panimaju.
Można pisać,prosić a on i tak dalej będzie pie..........lił te swoje farmazony/głupoty.
Jedyne wyjście to pozycjonować,aby choć w jakimś stopniu przykrywać/zagłuszać jego wpisy i to wszystko.