Nie trać czasu na tłumaczenie im czegoś, czego nigdy nie zrozumieją. Ile ja się już wysłuchałam...że naganiam... ze jestem beznadziejnym trolem, itd itd... A ja sobie od roku dokupuje co jakiś czas i dzięki temu teraz nie stoję w tej długiej kolejce aby cokolwiek kupić.
Jeszcze raz pozdrawiam WYTRWALYCH AKCJONARIUSZY T2P.