Ja ci sie przypomne koło 16.00 dzisaj.
Piszesz straszne bzdury, mali wyłożyli max 500-700 koła bo za bardzo sie boja.
Masowo leszcze beda wchodzić w okolicach 0,7-1.00
Te 2,5 bańki położył cięższy zawodnik. Założe sie, że pod info.
Inaczej kurs już by szorował po 30 gr.
I dlatego nie ma mowy o spadkach.
Trzepanie trwa:)