Dnia 2024-06-26 o godz. 19:10 ~Goldman napisał(a):
> Bo nie ma komu wyłożyć kilku miliardów żeby urosło, ale jak się chętny znajdzie to urośnie.
To kupuj. W końcu odrobisz mimo, że siedzisz na ReadGene i Olymp a akcje XTB sprzedałes po 42 zł.
https://www.bankier.pl/forum/temat_szacunek-i-uznanie-swiata-dla-ceo-rdg,66719727.html