Forum Giełda +Dodaj wątek
za swoje slowa zaraz dostaniesz kontre ze to tylko podpucha pod wywalenie bo firma idzie do piachu , bo kupili skody, bo prezesi doja firme jak tylko moga, bo cos tam, cos tam i ze zaraz bedzie dodruk 20 mln po 20 groszy ..... i takie tam bzdety

ja tam juz dawno przestalem z nimi polemizowac, szkoda zdrowia choc noz w kieszeni sie sam otwiera

moze niekoniecznie bedzie zaraz 8 zlociszy ale powrot do poziomu 3 -4 w tym roku jest calkiem realny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
I3D 0,00% 0,02 2018-06-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.