Inwestycje sfinalizuję...kiedyś tam w przyszłości!! I z pewnościa nie taniej niż 2,00PLN
Przejecie słabeusza...nie ma przy tym żadnego znaczenia!!. Przejma...dobrze...nie przejma, znaczy, że sie nie opłaci...a ERG i tak swoja strategię zrealizuje....a inwestor na nim zarobi!
Nerwowi..właśnie się poobs...wali! :-) I teraz będą lamentowali i utyskiwali.
Scenariusz tzw grania..czyli wd...nia..zawsze jest taki sam!!!
Kupowanie na hura...i wyskakiwanie z gubieniem kapci...:-) hihihi
No to nara...bo czeka na mię...upalna, południowa polaża!!!