polecenie przeczytania arykulu , rzadkomu sie zdaza.
Chodzi o wyniki Cohesity.
W zwiazku z publikacja wynikow firmy, Vikram Gupta ( swoja droga zauwazyliscie ile lebskich menedzerow wywodzi sie z Indii? )
pisze " w 4 Q mielismy najlepszy dzien, tydzien, miesiac i kwartal , co zaowocowalo naszym najlepszym rokiem"
Reszta do przeczytania na str. Cohesity z 22.09.21 " Wyniki fiskalne Cohesity w 2021 bija dotychczasowe rekordy, poniewaz
klienci uzywaj ( coraz chetniej) systemu zarzadzania danymi nastepnej generacji z zintegrowana obrona Ransomware"
Wyglada na to ,ze model biznesowy : " prostota przez wielkie P",
" Cohesity zaprezentowala wyniki, ktore podkreslaja rowniez sukces modelu Software bazujacego na abonamencie"