Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  78,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,46%

Dla zainteresowanych

Zgłoś do moderatora
Przeglądając spółki podobne do MLP natrafiłem na Archicom. Na pierwszy rzut oka calkiem nieźle wygląda prognozy też spoko pomimo pandemii. Wskaźniki c/z 3.86 c/wk 0.87 prognoza zysku EBIT na ten rok to 170 mln w gorszym wypadku. Spółka niezle sobie radzi polecam obejrzeć. No i obrót trochę większy a cena akcji też przyzwoita dostępna dla drobniejszych inwestorów. Co myślicie o inwestycji długoterminowej w Archicom ?
  • Dla zainteresowanych Autor: ~Gość9661

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MLPGROUP 0,00% 84,60 2025-12-08 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.