Forum Giełda +Dodaj wątek

dla tych co się łudzą

Zgłoś do moderatora
to chcę przypomnieć tylko że wisniak przejał firmę w celu skorzystania z tarczy podatkowej. I nie jest jego celem budowanie wartości tego trupa tylko wykorzysatnie 50 mln zł do obniżenia podstawy opodatkowania. Siedzenie i czekanie na co kolwiek na tym padalcu jest grzecznie pisząc nie rozsądne. POzdrawiam trzymających walor i życzę rozsądnych decyzji czy trzymać czy ciąc teraz starte i przenieść się na walory które dają zarobić...
  • dla tych co się łudzą Autor: ~obserwator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 0,00% 0,21 2022-12-01 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.