Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,00 zł , zmiana od tamtej pory: 89,77%

dezynfekcja

Zgłoś do moderatora
Dostępny w ofercie Grupy PCC podchloryn sodu jest środkiem do odkażania zalecanym m.in. przez Światową Organizację Zdrowia do stosowania przy oczyszczaniu przestrzeni publicznej. Preparat potrafi utrzymywać się w powietrzu oraz na różnych powierzchniach nawet do kilku godzin, co wzmacnia jego skuteczność. Zalecany do odkażania miejsc, w których przebywają duże skupiska ludzi, może być stosowany nie tylko w przestrzeni otwartej, ale również m.in. na basenach, w szpitalach, laboratoriach czy gospodarstwach rolnych.
  • dezynfekcja Autor: ~www

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,36% 83,50 2021-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.