Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,58 zł , zmiana od tamtej pory: -11,19%

Devoran rusza

Zgłoś do moderatora
wzrostów na Devoran pod wielomilionową inwestycję w stacje ładowania aut. Szczegóły mogą się pojawić w każdej chwili, według zarządu we wrześniu. Po uklepaniau dna na 50gr. (po spadku z 3 zł) kurs w silnym trendzie wzrostowym, wkrótce powyżej 1zł. Proszę wsiadać, drzwi zamykać. Wczoraj przed sesją informowałem przy 52gr, dzisiaj niestety trzeba kupić nieco wyżej. Zasięg co najmniej 1.7-1.8 (korekta) spadku, mo.że być przebicie poprzedniego szczytu na poziomie 3zł
  • Devoran rusza Autor: ~AnalitykAT

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -1,04% 7,62 2022-01-19 13:18:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.