Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,20 zł , zmiana od tamtej pory: -6,40%

Delko sfinalizowało przejęcie hurtowni Waldi

Zgłoś do moderatora
Wartość nominalna transakcji to ok. 2 mln zł, co stanowi 100 proc. kapitału zakładowego PH Waldi. Cena zakupu to 2,4 mln zł.
PH Waldi jest dystrybutorem artykułów chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów higienicznych na terenie województwa wielkopolskiego i ościennych. Spółka działa na rynku od ponad 28 lat. Delko jest jednym z głównych dostawców PH Waldi.
Jak wyjaśnia Delko nabycie udziałów PH Waldi to efekt działań konsolidacyjnych na rynku hurtowym w branży chemiczno-drogeryjnej.
  • Delko sfinalizowało przejęcie hurtowni Waldi Autor: ~Specjalista

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,00% 16,10 2021-07-30 16:28:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.