Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,74 zł , zmiana od tamtej pory: -18,12%
Na 99% w tym roku zobaczymy jeszcze debiuty przynajmniej 3 firm:

Zeneris Projekty,
Road Studio,
Hydra Games.

Ciekaw jestem Waszego zdania na temat tych firm. Z którym debiutem wiążecie największe nadzieje. Jaki szacujecie start tych spółek na rynku.

Moim zdaniem najciekawiej ze wskazanej trójki wygląda Road Studio i liczę tu na spory wzrost na otwarciu. Wydaje mi się również, że nie zawiedzie nas debiut Zeneris Projekty i zobaczymy wzrost. Największe obawy mam co do Hydra Games i obawiam się, że możemy tu mieć powtórkę z PPG.
  • Debiuty Autor: ~Olo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,08% 4,70 2021-12-03 15:31:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.