Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

dbNotowania Max 4

Zgłoś do moderatora
Cześć, mam pytanie do was gracze, czy posiadacie konto maklerskie w deutsche banku ? otóż podstawowe pakiety pozwalają mi na jeden pełny arkusz zleceń (pakiet Makler1), powiedzcie mi jak uaktywnic ten jeden pełny arkusz zleceń w programi DB notowania MAX, próbuje i próbuje i rady dać nie mogę ? Ktoś pomoże ?
  • dbNotowania Max 4 Autor: ~sokool