Cześć, mam pytanie do was gracze, czy posiadacie konto maklerskie w deutsche banku ? otóż podstawowe pakiety pozwalają mi na jeden pełny arkusz zleceń (pakiet Makler1), powiedzcie mi jak uaktywnic ten jeden pełny arkusz zleceń w programi DB notowania MAX, próbuje i próbuje i rady dać nie mogę ? Ktoś pomoże ?