Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  177,86 zł , zmiana od tamtej pory: 5,14%

dajcie sobie spokój...

Zgłoś do moderatora
...z obserwowaniem i zastanawianiem się co się dzieje. Zajrzyjmy w okolicy Gwiazdki.
Obrót wczoraj to niebotyczne 67 akcji (słownie : sześćdziesiąt siedem) to znaczy, że Pszczółka Maja z Jankiem Muzykantem mogła ruszyć kurs w dowolną stronę mając na koncie 20 akcji ?
Pewnie to wszystko transakcje kreatora rynku, bo taka jest zgoda co do wyceny papieru u inwestorów. Są dwie nieprzenikające się grupy : Zapakowani i Rozbawieni Wyceną.
  • dajcie sobie spokój... Autor: ~sowizdrzał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPTORTX 0,59% 187,00 2021-06-16 12:11:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.