Forum Giełda +Dodaj wątek

czyżby przejęcie prze LPP

Zgłoś do moderatora
pozdrawiam silwanowiczów jezeli ktos z was pamieta ponad 1,5 roczny artykuł parkietu to wie o czym mówię a raczej pisze wtedy po przejęciu artmana prezes LPP dla parkietu powiedził że nie informuje rynku o jakichkolwiek planach i gdy to nastapiło to rynek dowie sie postfaktum jak z artmanem Czy to juz teraz?
  • czyżby przejęcie prze LPP Autor: ~jajacek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO 5,09% 6,30 2023-03-30 16:43:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.