Wyglada na to , ze mamy koniec korekty , wystraszeni sprzedali ,czas na ruch do gory .Po wyplacie dywidendy moze byc za pozno na kupno akcji w dobrej cenie .A swiatowa gospodarka powoli rusza wiec zapotrzebowanie na stal wzrosnie .Chiny odnotowaly 2 % wzrost sprzedazy samochodow a nasi deweloperzy sprzedali najwiecej mieszkan w tym roku .Rynek nie lubi zastoju , niedlugo wszystko ruszy jak po lockdownie .