Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  580,00 zł , zmiana od tamtej pory: 60,52%

CZYTALI ??? WARTO PRZECZYTAĆ !!!

Zgłoś do moderatora
Spółka ENERGA podała szacunkowe wyniki za 1 kw 2022 r ,EBITDA w 1 kw 22 roku to 1,08 miliarda ,zysk netto to 611 mln
Kapitalizacja spółki to 2,9 mld Czy roczna EBITDA będzie większa niż wycena/kapitalizacja spółki na GPW , a może nawet 1 roczny zysk netto spółki ENERGA będzie większy niż wycena/kapitalizacja spółki na GPW która wynosi 2,9 mld.

więcej o szacunkach w raporcie ESPI Szacunkowe dane finansowe i operacyjne Grupy Energa za I kwartał 2022 r.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/ENERGA-S-A-Szacunkowe-dane-finansowe-i-operacyjne-Grupy-Energa-za-I-kwartal-2022-r-8326599.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY 2,57% 1 077,00 2026-02-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.