Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,80 zł , zmiana od tamtej pory: 9,46%

Czy tu jest jakieś delko, ftu - denko?

Zgłoś do moderatora
Leci na pysk, choć sensownych powodów ku temu nie ma. C/Z 5 z hakiem i wiadomo, że gorzej raczej nie będzie. Muszą mieć chyba jakieś powiązanie z Pisorlenem, bo takie rzeczy to chyba tylko jeszcze tam (choć tam straty a tu zyski).
  • Czy tu jest jakieś delko, ftu - denko? Autor: ~dejw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -1,82% 16,20 2020-11-25 12:18:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.