Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,07 zł , zmiana od tamtej pory: 5,97%

Czwarty kwartał to tradycyjne „żniwa” w sprzedaży

Zgłoś do moderatora
- W trzecim kwartale i całym roku 2023 Orange Polska wykazał dobrą odporność na trudną sytuację makroekonomiczną oraz silną konkurencję na rynku. Dlatego spodziewam się, że czwarty kwartał będzie równie dobry jak zakładaliśmy. To tradycyjne „żniwa” w sprzedaży. Nasze oferty świąteczne i na czas Black Friday są już znane. Jak dotychczas jesteśmy zadowoleni z naszej sprzedaży - powiedziała prezes Liudmila Climoc.
  • Czwarty kwartał to tradycyjne „żniwa” w sprzedaży Autor: ~Notak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -1,11% 8,56 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.