Forum Forex +Dodaj wątek

Czat z traderem

Zgłoś do moderatora
W StockWatch trwa czat inwestorski z Dawidem Augustynem - CEO Consilium Invest, doświadczonym traderem i ekspertem analizy klasycznej. Całkiem ciekawe wypowiedzi, gość nie owija w bawełnę :)
http://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/dawid-augustyn---doswiadczony-trader-i-ceo-consilium-invest,164
  • Czat z traderem Autor: ~Candia